Tom Ford – okulary ze świata mody!

Marka Tom Ford jest doskonale znana wszystkim, którzy śledzą światowe trendy modowe. Właściciel i założyciel marki cierpliwie budował własną piramidę sukcesu, pracując wcześniej dla największych europejskich domów mody, takich jak Gucci czy Yves Saint Laurent. Kreacje Toma Forda zdobyły uznanie gwiazd show biznesu, takich jak Jennifer Lopez, Beyoncé, Gwyneth Paltrow, a nawet świata polityki (Michelle Obama). Wśród produktów marki, obok ekskluzywnych sukni i garniturów, znajdziemy również eleganckie okulary korekcyjne.

Okulary Tom Ford – wybór zawsze trafiony!

Kolekcje oprawek Toma Forda uwzględniają nie tylko te fasony, które są aktualnie na topie, ale wręcz kreują nowe kierunki w stylistyce. W bogatej ofercie marki można odbyć fascynującą podróż wśród różnorodności form i kształtów. Charakterystyczną cechą wspólną wszystkich niemal typów okularów jest dbałość o wykończenie i harmonię designu. Dzięki temu jest niemal pewne, że praktycznie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie oprawki, dopasowane do kształtu twarzy, a także podkreślające indywidualny charakter swego właściciela.

Okulary Tom Ford – gwarancja jakości i komfortu!

W salonie Optyka & Okulistyka przykładamy ogromną wagę do tego, by okulary przede wszystkim pełniły funkcję leczniczą. To, że są przy okazji doskonałym dopełnieniem wizerunku, jest ważnym atutem, lecz nie może przesłaniać głównej roli, jaką pełnią szkła korekcyjne. Okulary z kolekcji Toma Forda idealnie jednak godzą wszelkie kwestie, ponieważ są zarówno perfekcyjnie zaprojektowane, jak i wykonane z pełną dbałością o komfort użytkownika. Rzecz jasna ostatnim i bardzo istotnym elementem całości jest odpowiedni dobór oprawek z pomocą doświadczonego specjalisty.

Okulary Tom Ford – Białystok

Chcąc mieć pewność, że Twoje wymarzone okulary spełnią wszystkie oczekiwania, najlepiej umówić się na badanie wzroku, przeprowadzone przez refrakcjonistę lub (w przypadku zaawansowanej wady wzroku) okulistę. Potem można przystąpić do najprzyjemniejszego etapu, czyli wyboru odpowiednich oprawek z oryginalnej palety marki Tom Ford. Zapraszamy do naszego salonu!

Salon Optyka&Okulistyka:

Transportowa 2b/lok. 5, 15-399 Białystok

Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

+48 577 737 890

[email protected]

https://optykaokulistyka.pl/