Jagiellonia Białystok – idealny klub do progresji na remis

selective focus of football ball and multicultural elderly men on green football field

Zakłady bukmacherskie to łakomy kąsek dla tych, którzy chcą łatwo zarobić. Gdy wpisujemy numery do kuponu i zakreślamy swoje typy, wszystko wydaje się proste. Jak pokazuje
życie nie jest to jednak łatwy orzech do zgryzienia. Tylko nieliczni zarabiają na zakładach, a większość obchodzi się ze smakiem i niezłymi stratami finansowymi.


Aby ułatwić skuteczne granie w zakładach bukmacherskich wymyślono różne systemy obstawiania. Jednym z nich jest progresja na remisy.
Polega to na tym, że upatrujemy sobie drużynę, której większość meczów kończy się wynikiem remisowym i stawiamy na tą drużynę określone sumy. Za każdym razem, kiedy
nie uda nam się wygrać, zwiększamy stawkę, a gdy los się do nas uśmiechnie i zagarniemy swoją dolę, wracamy do podstawowej stawki. Stawianie na remis jest bardzo kuszące, gdyż zazwyczaj kursy na taki wynik są stosunkowo wysokie. Często bukmacher wycenia remis na kurs 3 lub więcej. Jak nietrudno się domyślić cały „myk” polega na tym, żeby znaleźć tą odpowiednią drużynę, która zazwyczaj dzieli się punktami z przeciwnikiem. Wiele osób szuka takich drużyn w lidze włoskiej, która słynie z defensywnej gry i częstych remisów. Istnieje jednak lepsze rozwiązanie. Wcale nie trzeba szukać szczęścia w kraju miłośników pizzy i spaghetti, ponieważ doskonała drużyna do stawiania na remis znajduje się u nas w kraju, a konkretnie w Białymstoku.


Odkąd Białostoczan opuścił trener Michał Probierz „Jaga” gra bez przekonania. Nie ma tam głośnych nazwisk, za to jest bardzo solidny skład. Na niekorzyść ekipy z Białegostoku przemawia fakt zakończenia kariery przez ich najskuteczniejszego napastnika – Tomasza Frankowskiego. Kto choć trochę interesuje się polską ligą, wie jakie zasługi dla klubu ma popularny „Franek” Drużyna znalazła się w takiej sytuacji, że nie ma potencjału na znalezienie się w czołówce, ale też jest za silna żeby spaść z ligi. Sprzyja to rozkojarzeniu piłkarzy i braku determinacji, więc bardzo prawdopodobne, że drużyna nadal będzie seryjnie remisować.
Jagiellonia Białystok w sezonie 2012/2013 zanotowała aż 13 remisów w całym sezonie ligowym! Dzieliła się punktami z takimi drużynami jak: Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Polonia Warszawa, Pogoń Szczecin, Wisła Kraków (2 razy), Widzew Łódź, Korona Kielce, Śląsk Wrocław, GKS Bełchatów (2 razy), Ruch Chorzów i Piast Gliwice.


Warto pokusić się na postawienie pieniędzy na remisy tego klubu. Jeżeli ktoś nie jest do końca przekonany, może przez pierwsze kolejki obserwować poczynania drużyny Piotra Stokowca i potem zadecydować o wykorzystaniu ich do systemu obstawiania. Jest to na pewno bardzo dobra propozycja dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali na kogo chcą stawiać pieniądze. Nie zostaje nic innego, jak pójść do ulubionego bukmachera i postawić na remis „Jagi”. Powodzenia w zakładach!

1 thought on “Jagiellonia Białystok – idealny klub do progresji na remis

  1. Ciekawy system obstawiania. Przeanalizuję, bo do tej pory nie miałem szczęścia z obstawianiem meczów Jagielloni.

Comments are closed.