Meksykański żar w Białymstoku!

Synoptycy alarmują: w tym roku listopad w Białymstoku zapowiada się wręcz ekstremalnie! Odpowiedzialne za ten fenomen będą trzy gorące punkty, z których dwa znajdują się tuż obok siebie (Sienkiewicza 52 i Sienkiewicza 50/52), a trzeci – odrobinę dalej, przy ul. Kaczorowskiego 14. Osoby wrażliwe na gorącą atmosferę proszone są o zachowanie ostrożności!

Ciepło, cieplej… GORĄCO!

Już idąc ulicami Sienkiewicza lub Kaczorowskiego można poczuć wzrastającą temperaturę i niesamowite zapachy, unoszące się w powietrzu. To nic, że zacina deszcz, że wieje wiatr, że właśnie ochlapała nas ciężarówka… Palto zaczynamy rozpinać jeszcze przed wejściem do restauracji RUKOLA, ponieważ już w progu panuje prawdziwie gorąca, tropikalna wręcz atmosfera. A wszystko za sprawą jedynej w swym rodzaju, niepowtarzalnej kuchni TEX-MEX, serwującej ogniste przysmaki – idealne na tę porę roku!

Gorące menu na listopad: Burrito, Fajita i Tacos!

Pizzeria Rukola, choć z zasady – włoska, lubi podgrzewać atmosferę, szczególnie w chłodniejszych miesiącach, potrawami kuchni meksykańskiej. I dlatego w Pizzerii Rukola jeszcze nikt nie zmarzł, a nawet wręcz przeciwnie – można radośnie się spocić, przy aktywnym udziale np. farszu fajitas, czyli grillowanej wołowinki z dodatkiem smażonej cebuli i papryki. Meksykańska kuchnia to oczywiście także czerwona fasola, a jak czerwona fasola, to BURRITO! Po takiej gorącej akcji można się schłodzić napojem orzeźwiającym, marki RUKOLA, a na koniec przegryźć pysznym TACOSEM. Niech marzną inni – w Rukoli gorąco będzie aż do maja! A potem zobaczymy…

Pizza & Pancake Bistro Rukola

Sienkiewicza 52

15-004 Białystok

+48 666 045 666

Kaczorowskiego 14

15-375 Białystok

+48 511 101 511

Sienkiewicza 50/52

15-004 Białystok

+48 508 608 508